Dva roky dozadu informovala Nicki Minaj svojich fans, že o sebe natočí dokument. Teraz sme sa konečne dočkali prvých ukážok z projektu s názvom Nicki. Ten nebude spracovaný ako film, ale ako mini séria, ktorá bude mať 6 polhodinových dielov. Réžiu si vzal na starosti Michael John Warren, ktorý už s Nicki spolupracoval na dokumente My Time Again, ktorý bol o prípravách jej albumu The Pinkprint.

“Dokument, o ktorom ste nevedeli, že ho potrebujete,” opisuje Nicki jej najnovší projekt, ktorý zmapuje jej kariéru, ale aj súkromný život. Riešiť v ňom bude aj svojho manžela, svoje zostupy a pády, svoje začiatky a s tým spojenú často diskutovanú problematiku žien v rape. “Bojujem za dievčatá, ktoré neverili, že by v tomto žánri mohli uspieť,” vraví v čerstvom traileri, ktorý sa ťa bude snažiť presvedčiť o tom, že mini séria Nicki bude stáť za to! Dátum jej premiéry síce ešte nepoznáme, no podľa speváčky to bude už onedlho.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.