Nedávno sme ťa informovali o tom, že Shawn Mendes prerušil svoje svetové turné Wonder. Kvôli svojmu mentálnemu zdraviu si iba po pár odohratých koncertoch potreboval dať pauzu a odvolal svojich 12 naplánovaných vystúpení. Keď sa mal po krátkej prestávke opäť postaviť na pódium, fanúšikom oznámil smutnú správu – kompletne celé turné je zrušené.

“Začal som toto turné s nadšením, že sa po dlhej prestávke spôsobenej pandémiou konečne vrátim k živým vystúpeniam. Skutočnosť je ale taká, že som vôbec nebol pripravený na to, aké náročné to po tak dlhej dobe bude. Je mi ľúto, že musím zrušiť všetky koncerty, no potrebujem dať svoje zdravie na prvé miesto. Po konzultáciách so skvelým tímom lekárov sa ukázalo, že si musím dopriať čas pre seba, získať pevnú pôdu pod nohami a potom sa vrátiť silnejší. Láme mi to srdce, ale sľubujem, že sa vrátim. Mám vás všetkých rád a ďakujem za vašu podporu,” uviedol spevák. Fanúšikov však ubezpečil, že napriek všetkému bude pracovať na novej hudbe a úplne sa neodmlčí.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.