Je nepochybné, že po tom, čo sa chalani z One Direction rozhodli ísť každý vlastnou cestou, sa najviac darí Harrymu Stylesovi. Jeho najnovší album Harry’s House sa teší veľkému úspechu a bol nominovaný na cenu Mercury Prize. Ide o najprestížnejšie hudobné ocenenie v Anglicku, na ktoré je nominovaných 12 albumov od anglických a írskych umelcov. O víťazovi rozhodujú rôzni hudobní kritici, odborníci, producenti, žurnalisti a ďalší.

Okrem Harryho tento rok zabojujú so svojimi albumami o toto ocenenie ďalší jedenásti hudobníci, a to Wet Leg, Sam Fender, Little Simz, Fergus McCreadie, Gwenno, Jessie Buckley & Bernard Butler, Joy Crookes, Kojey Radical, Nova Twins, Self-Esteem a Yard Act. Ako rozhodne odborná porota a či si nakoniec cenu uchmatne Harry Styles alebo niekto iný sa dozvieme 8. septembra.

Zišiel by sa ti Harryho plagát? Tak to máme pre teba skvelú správu! Čaká na teba v Letnom magazíne Kamaráta, práve v stánkoch!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.