Len nedávno odštartoval Shawn Mendes jeho svetové turné Wonder a už sú tu prvé problémy. Spevák sa zveril fanúšikom, že má potrebu sústrediť sa na svoje mentálne zdravie a z tohto dôvodu prerušil turné. Svoju show nepredvedie na dvanástich plánovaných zastávkach v rámci severoamerickej časti tour.

“Láme mi to srdce ale musím vám to povedať. Náhle musím odložiť vystúpenia naplánované na najbližšie 3 týždne,” uviedol vo svojom vyhlásení. “Na turné som od svojich pätnástich rokov, a aby som bol úprimný, vždy bolo pre mňa náročné byť tak ďaleko od kamarátov a rodiny. Po pár rokoch, počas ktorých som nebol toľko na cestách, som si myslel, že som pripravený opäť do toho ísť. Ale teraz nastal opäť ten bod zlomu. Po niekoľkých rozhovoroch s členmi môjho tímu a profesionálmi som dospel k záveru, že sa teraz musím na nejaký čas sústrediť na seba a svoje duševné zdravie,” vysvetlil Shawn. Fanúšikom prisľúbil, že hneď, ako bude mať nejaké nové info, dá im o nich vedieť.

1 komentár

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.