Najnovším hosťom v obľúbenej show Carpool Karaoke bola Camila Cabello. Okrem toho, že si s Jamesom Cordenom zaspievala, prezradila aj jednu zaujímavosť. Jej kariéra sa začala v roku 2012, kedy sa prihlásila do X-Factoru, kde sa stala členkou Fifth Harmony. Keď sa jej James opýtal, prečo sa do súťaže prihlásila, odpovedala prekvapivo. Dôvodom bola skupina One Direction.

Camila v Carpool Karaoke.

“Je to naozaj trápne a môžem to povedať len preto, že už odvtedy prešlo 10 rokov. Na konkurz som išla vyslovene z dôvodu, že som si chcela vziať Harryho Stylesa za manžela,” prezradila Camila. “V tom období som naozaj verila tomu, že sa to môže stať,” šokovala speváčka, ktorá bola v tom čase do Harryho podľa jej slov zamilovaná. Osud to však zariadil inak a Camile jej plán s Harrym nevyšiel. Zbaliť sa jej však podarilo Shawna Mendesa, s ktorým jej to ale nakoniec nevyšlo, čiže šanca, že skončí s exčlenom One Direction, tu ešte stále je.

Camila na natáčaní Carpool Karaoke.

Ak aj ty miluješ Harryho tak, ako niekedy Camila, nezabúdaj, že jeho plagát máš v aktuálnom čísle Kamarát Poster, v predaji už len pár dní!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.