Na svojom konte má Justin Bieber už nespočetné množstvo rôznych spoluprác, ku ktorým teraz pribudla ďalšia. Spevák sa spojil s legendárnou značkou Vespa, ktorá vyrába skútre, a už tu máme výsledok. Je ním model s názvom Sprint, ktorý má v rámci edície Justin Bieber X Vespa bielu farbu. Tú doplňujú sivé detaily a ohne, ktoré prekrýva Justinove meno.

Prvýkrát som išiel na Vespe niekde v Európe, najskôr v Londýne alebo v Paríži. Pamätám si, že som videl Vespu a povedal som si: Na takej sa chcem previezť. A skvele som sa bavil, keď mi vietor prúdil vo vlasoch. Bola to sloboda a zábava. Teším sa z tejto spolupráce a som rád, keď môžem dať veciam svoj vlastný, jedinečný charakter,” povedal Justin pri predstavení skútra. Ten bude dostupný len v limitovanom množstve a predávať sa bude za necelých 5-tisíc dolárov. Za túto cenu nedostane zákazník len Bieberom navrhnutý skúter, ale aj prísluško – helmu, rukavice a tašku. Tie budú v rovnakom dizajne ako skúter.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.