Minulé leto nás zasiahla šokujúca správa o rozchode Lili Reinhart s Cole Sprouseom. Dlhoročný, a na prvý pohľad stabilný a dokonalý pár, to už spolu nevydržal. Fanúšikovia verili, že sa dvojica ešte dá dokopy na natáčaní Riverdale, no pravda je iná. Cole má už nový objav.

Všetko nasvedčuje tomu, že herec sa zaláskoval do Ari Fournier – 22-ročnej kanadskej modelky. Nový párik spolu trávi voľné chvíle vo Vancouveri a paparazzi ich už viackrát prichytili počas prechádzky, cesty na kávu a podobne. Zdá sa, že svoj vzťah chcú ešte tajiť a na verejnosti medzi nimi padli len pusy na líčko. Od rozchodu s Lili je to už druhá modelka, ktorú s Coleom spájajú, no teraz to vyzerá celkom vážne. Určite budeme sledovať, ako sa to medzi nimi bude časom vyvíjať.

Cole Sprouse si svoje miesto našiel aj v 64-stranovom dvojčísle Kamoša a na plagáte ho máš v aktuálnom vydaní Kamarát Poster!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.