Bezpochýb patria Hailey & Justin Bieberovci k najsledovanejším párom sveta. Verejnosť vie o každom ich kroku a často sa v spojitosti s nimi skloňuje slovo tehotenstvo. Je už Hailey v tom alebo nie?! Naposledy si ľudia začali túto otázku klásť po odovzdávaní cien Grammy, na ktorých mala Hailey voľné šaty, ktorými vraj chcela zakryť rastúce bruško. Všetky fámy okolo tehotenstva ju už štvú a modelka posiela všetkým jasný odkaz: “Nie som tehotná, dajte mi už pokoj,” napísala pod status bulvárnej stránky Radar Online.

Hailey & Justin na tohtoročných Grammy.

“Manželia sme zatiaľ iba pomerne krátko. Vzájomne sa stále spoznávame a na dieťati zatiaľ nepracujeme,” vyjadrila sa nedávno v rozhovore. “Myslím, že by bolo ideálne pokúsiť sa v najbližších rokoch založiť si rodinu. Ale nevieme, ako dlho bude tento pokus trvať a tento rok určite žiadne dieťa neplánujeme. Myslím, že by to bolo hektické,” povedala Hailey, ktorá narážala na to, že Justin je momentálne na turné a preto neprichádza do úvahy, aby otehotnela.

Rodičmi sa stanú najskôr budúci rok.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.