Hviezda seriálu Riverdale, Vanessa Morgan, porodila! Herečka informovala o svojom tehotenstve v lete minulého roka. Svoje prvé bábätko čakala s manželom Michaelom Kopechom, s ktorým sa zosobášila v januári 2020. Obrovským šokom bolo, keď len tri dni po zverejnení informácie o jej tehotenstve sme sa dozvedeli, že mesiac predtým požiadal Michael o rozvod. Aj napriek tomu mu pred pár dňami priviedla Vanessa na svet synčeka, ktorého meno zatiaľ nepoznáme. Podľa informácií zahraničných médií bol pri pôrode aj Michael.

5. séria Riverdale odštartovala len pred pár dňami a Vanessu v nej uvidíme aj s bruškom, keďže producenti upravili scenár tak, aby aj v Riverdale bola postava Vanessy tehotná. Či uvidíme predstaviteľku Toni Topaz aj v ďalšej sérii je otázne, pretože ako sa vyjadrila, chce si užívať materskú dovolenku.

Vanessa s jej manželom a otcom jej dieťatka.

Nezabúdaj, že plagát Riverdale na teba čaká v aktuálnom vydaní Kamarát Poster a na tento obľúbený seriál natrafíš aj v Zimnom magazíne Kamoša!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.