Nový Batman s Robom Pattinsonom aka filmovým Edwardom aktuálne zúri v kinách, a tak sme si posvietili na to, čo si s odstupom času Rob s partiou myslia o svojom prvom veľkom projekte! Kto z nich ľutoval, že sa na Twilight nechal nakecať? 

Twilight sága sa do filmovej histórie zapísal ako popkultúrna udalosť a len nedávno sme zistili, že tvorcovia chceli z pôvodne upírskej romance spraviť áčkový akčný film! Ak by štúdio realizovalo svoje pôvodné zámery, dostali by sme tak úplne iný film než ten, ktorý pred rokmi zbúral kinosály a odštartoval upírske šialenstvo.

Od premiéry posledného dielu ubehli roky a Taylor Lautner aka filmový Jacob sa nechal počuť, že hoci filmovú sériu miloval, sláva ho poriadne ničila! „Keď som mal 16-18, pred domom ma denne čakalo aj 12 áut s fotografmi a bolo jedno, či som šiel len na prechádzku alebo na rande. Na letisku zase vždy jačali tisíce žiadostivých fanyniek,“ posťažoval si Jacob. „Chvíľu som bol z toho mega frustrovaný, pretože jediné, po čom som túžil, bolo žiť normal život.“

Rob Pattinson ináč roky kritizoval sériu napriek tomu, že bol jednou z jej ústredných postáv. Dnes sa trošku ukľudnil a hovorí, že „už ani nie je moderné byť hejterom“. „Teraz, keď tá mánia opadla, je to už okej. Keď stretávam fanov, hovoria mi, že na Twilight ságu majú len pekné spomienky, a ja mám z toho radosť. Ale keď sme boli s filmami na vrchole, bolo to všetko až strašidelne intenzívne. Teraz už zostali len vrúcne spomienky.“

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.