Do kín dnes prichádza katastrofa. Prichádza BADMAN. Zachráň sa, kto môžeš!

0
820

Pozor! Písmenko „d“ v titulku nie je preklep! Badman totiž predstavuje trochu iný typ hrdinu ako jeho skoro menovec a zoznámite sa s ním v novej bláznivej komédii, ktorá si nemilosrdne uťahuje zo všetkých komiksových filmov a ich superhrdinov! A tak je nový superhrdina niekde medzi Spidermanom, Batmanom a inšpektorom Clouseauom, akurát z nich čerpá len to najhoršie. Badman je, skrátka, chodiaca katastrofa. Ale ešte väčšia katastrofa je, že v presvedčení o vlastnej dôležitosti sa Badman rozhodne zachrániť svet. Náš svet, ktorý o to nijako zvlášť nestojí, ani to nepotrebuje…

Skrachovaný herec Cedric je lúzer na pohľadanie, odsúdený životom na večný neúspech. Ako keby nestačilo, že je na mizine, dostane k tomu ešte kopačky od priateľky a jeho kamoši, sestra aj vlastný otec už nadobro stratia nádej, že by raz z neho niečo mohlo byť. Keď však získa vo filme hlavnú úlohu superhrdinu Badmana, začne sa v jeho živote blýskať na lepšie časy. Teraz konečne nadišla jeho veľká chvíľa a má šancu všetkým to ukázať! Cedrica nová filmová rola úplne pohltí, jeho nezvratný osud večného smoliara však opäť zasiahne do hry. Cestou domov z natáčania má autonehodu a stratí pamäť. Keď sa preberie, je stále oblečený ako Badman a je presvedčený o tom, že je skutočným neohrozeným superhrdinom s jasným poslaním – zachrániť svet. Vydáva sa na akčnú misiu plnú bláznivých situácií, trapasov a šialených náhod. Byť hrdinom je super, ale nevinné deti a ženy by sa mali pred ním radšej niekde skryť!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.