Úspešný teen mexický seriál Rebelde sa dočkal tento rok vďaka Netflixu vynoveného spracovania. Február bude hlavne na streame plný kvalitnej teen romantiky! Čo všetko ťa čaká?

Februárové tipy 

Už dnes budeme svedkami bombastického otváracieho ceremionálu Zimnej olympiády z Pekingu, ktorý v priamom prenose prinesie RTVS. Rovnako si oddnes na Netflixe môžeš pustiť novú romantickú drámu LÁSKA CEZ OKNO (A Través de mi Ventana) s totálnym fešiboyom Juliom Peňom! V rámci televíznych premiér dorazí 20.2. očakávaná posledná séria legendary seriálu ŽIVÍ MŔTVI, no a 25.2. sa môžeš na Netflixe tešiť na spin-off historických Vikingov, tentokrát s podtitulom VALHALA.

Otvorené sú konečne aj kiná, v ktorých nebude núdza o kvalitné filmy. Už 4.2. bude mať premiéru katastrofický MOONFALL o tom, ako sa Mesiac rúti na Zem a skupina astronautov musí zabrániť blížiacej sa katastrofe! Tešiť sa môžeš aj na mystery ULIČKU NOČNÝCH MOR (3.2.) s hviezdnym obsadením, animák PRÍŠERÁKOVCI 2 (10.2.), dobrodružný a očakávaný UNCHARTED (18.2.) s Tomom Hollandom (o ktorom nájdeš ináč veľký materiál aj v aktuálnom Kamošovi).

Premiéry sa dočká aj rodinný animák VEĽKÝ ČERVENÝ PES CLIFFORD (17.2.), očakávaná fantasy KROTITELIA DUCHOV: DEDIČSTVO (24.2.), v ktorej sa predstaví aj sympoši Finn Wolfhard zo Stranger Things, no a v rovnaký deň do kín dorazí aj horor DIABLOVO SVETLO

Návrat Rebelde

Nových rebelov nájdeš v prvej sérii a 8 častiach na Netflixe! Pôvodný seriál sa dočkal až 318 častí a v našich končinách spôsobil totálny ošiaľ! Čo čaká na novú skupinu rebelov v 1. ročníku štúdia na prestížnej škole a kto ohrozuje ich hudobné sny? Čekni trailer!

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.