LISA & LENA: majú sladkých šestnásť

0
1651

Dvojičky LISA a LENA začali pridávať príspevky na sociálne siete len tak zo srandy a mali obrovské šťastie. Každý deň im pribudne 30.000 nových sledovateľov a to v júni oslávili len šestnáste narodky!

lisa a lena

K: Urobili ste niekedy rovnakú vec naraz vo videu?

– Jasné, stáva sa nám to veľmi často. Najčastejšie naraz povieme rovnaké veci, alebo len tak začneme tancovať a robíme presne tie isté pohyby, haha! Je to vtipné, ale potom nevieme pokračovať v natáčaní!

K: Tvárili ste sa niekedy, že ste tá druhá?

– Haha, jasné, tiež veľakrát, najmä keď jedna z nás urobila niečo zlé, tak vtedy sa dobre tvári, že je tá dobrá, haha! Najčastejšie pred rodičmi alebo kamarátmi. A niekedy si nás ľudia pomýlili a vynadali za niečo tej druhej, ktorá netušila, čo sa deje!

K: Ak sú vaše zlozvyky?

LISA: Lena má často zdvihnuté obočie a ja sa na nej potom veľmi smejem! Najmä, keď náš niekto chce odfotiť a vidím ju, tak jej len ukazujem, aby si dala dole obočie, haha! A okrem toho, niekedy je neskutočne lenivá a mňa z toho ide poraziť! Budím ju, keď máme niečo dôležité a ona mi len povie, že chce ešte spať a nechce vstávať.

LENA: No a Lena je najlepšia v buzerovaní, haha! Je ako diktátor, stále niečo odo mňa chce. Je veľká perfekcionistka a niekedy ma s tým strašne vytáča, lebo sa jej nič nezdá dosť dobré! Niekedy je to ale plus, lebo potom ma presvedčí a výsledok našej práce je ozaj lepší.

K: Zastavujú vás ľudia na ulici?

– Haha, áno a je to neskutočne divné. Najprv sme tomu nechápali a neverili. Šli sme po meste a ľudia na nás ukazovali. Nevedeli sme, čo sa deje. Ale spoznali nás aj ľudia na výlete v Ázii. Bolo to v Japonsku a v Kórei a bolo to neskutočné! Tešíme sa z toho, no ešte si zvykáme.

K: Čo je najhoršie na tom, mať dvojičku?

– Asi to, že o sebe všetko vieme. Málokedy jedna pred druhou niečo utajíme. Je to zvláštne, otravné a vtipné!

K: Ktorá z vás je staršia?

LISA: O pár minút je strašia Lena. A stále to pripomína!

K: Máte nejaký tip, ako vás môžu ľudia rozpoznať?

LISA: Lena je o niečo vyššia, podľa toho je to najľahšie.

LENA: A Lisa má na nose malú šošovičku.

K: Čím chcete byť v budúcnosti?

– Herečkami, bolo by to úžasné!

K: Koho počúvate?

– Milujeme Ariandu Grande!

K: Ktorú sociálnu sieť máte najradšej a ako je to s fanúšikmi?

– Najlepší je asi Instagram, tie filtre sú super. A fanúšikov milujeme, každý deň nám pribudne okolo 30 000, najmä v dňoch, kedy zverejníme nejaké videá!

 

Foto: Ta-Tp

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.