Povedala ÁNO! Joey King sa zasnúbila

Všetko sa to udialo v magický dátum.

0
2049

Po vyše 2,5 ročnom vzťahu bude svadba! Joey King fanúšikom prezradila, že v magický dátum 22. 02. 2022 ju Steven Piet požiadal o ruku. Ona neváhala a povedala mu ÁNO! Dvojica sa prvýkrát stretla na natáčaní mini seriálu The Act, kde si ihneď padli do oka. “Nikdy som netušila, že šťastie dokáže byť také mocné, že dokáže zaplaviť každú časť vášho tela. Nikdy som netušila, že láska môže byť tak nepochybne krásna. Nikdy som to netušila, až kým som nestretla teba,” napísala Joey a vo svojom vyznaní pokračovala.

Joey King so snúbákom.

“Keď si ma požiadal o ruku, urobil si zo mňa najšťastnejšiu ženu na svete. Milujem ťa a možnosť byť s tebou navždy znie ako skutočný sen,” dodala. A verejne lásku nevyznala len Joey Stevenovi, ale aj on jej. Najskôr priznal, že v deň, kedy sa ju rozhodol požiadať ruku nebolo ideálne počasie. Bolo chladno a veterno, no neodradilo ho to.

“Odomkla si vo mne dimenziu lásky, o ktorej som nevedel, že existuje,” napísal Steven, ktorý je od Joey starší o 8 rokov. Vekový rozdiel však častokrát vo vzťahu nehrá veľkú rolu a príkladom toho sú aj títo dvaja zaľúbenci. Už sa tešíme na ten deň, kedy Joey uvidíme v bielom a kedy bude taká šťastná, ako ešte nikdy predtým.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.