Obľúbená slovenská speváčka má hlavu v smútku. Aj keď to vyzeralo, že medzi Dominikou Mirgovou a jej mužom Peťom je všetko v poriadku, opak je pravdou a jej manžel sa začal stretávať s inou ženou. Dvojica je spolu už vyše 10 rokov a z toho 7 sú manželia. Majú spolu syna a o to viac táto šokujúca správa Dominiku zasiahla. Podľa portálu Pluska.sk si jej manžel Peter našiel novú známosť, ktorou je istá Klára z Trnavy. Tá s ním veselo začala pridávať fotky na sociálne siete.

Dominika s manželom a ich synom.

O tom, že má neverného manžela sa Dominika dozvedela až z médií. “Zachytila som tieto fotky a články, bohužiaľ, dnes ráno z médií počas toho, ako som malého viezla do školy a mrzí ma, že som sa to nedozvedela od človeka, s ktorým som strávila 10 rokov,” vyjadrila sa Domča prostredníctvom svojej manažérky pre startitup.sk. “Cítim sa hrozne. Som smutná a sklamaná,” pokračuje speváčka, ktorá však chce dať svojmu manželovi druhú šancu a zachrániť to. “Keďže máme spolu krásneho a zdravého syna Peťka a myslím si, že sme obaja skvelí rodičia, verím že nájdeme spoločnú cestu, ako byť dobrými rodičmi naďalej,” uzavrela svoje vyjadrenie.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.