Aj celebs sú len ľudia a podobne ako ty si svojho času prechádzali pubertou. Kedy sa bozkávali po prvýkrát a aké šťavnaté zážitky nám o svojej prvej skúsenosti prezradili?

„Uskutočnilo sa to v domčeku na strome,“ spomína here ZAC EFRON. „Hrali sme tam s partiou Pravdu a odvahu, ale napokon sa to zvrhlo na to, že sa máme navzájom bozkávať haha. Bol som tam jediný chalan, sám na všetky tie baby,“ smeje sa!

TYLER POSEY mal len 9 rokov! „Točil som seriál Doc, v ktorom hral aj Billy Ray Cyrus. Vtedy som sa zoznámil s mojou prvou priateľkou Miley Cyrus, s ktorou sme absolvovali aj prvú pusu! Chodili sme spolu asi dva roky, bola to nevinná detská láska. Dodnes sme ale kamoši!“ hovorí Tyler!

TAYLOR SWIFT spomína, že zo svojej grupy bola posledná, ktorá absolvovala prvú pusu! „Vlastne nebola vôbec zlá, bolo to celkom cute. S chalanom sme tvorili pár celý rok!“ prezradila speváčka.

„Bol som ôsmak,“ spomína SHAWN MENDES. „Na párty som stretol holku a vlastne to nebolo nič zaujímavé, len sme sa rýchlo bozkali. Aj napriek tomu z toho všetci prítomní spravili drámu haha!“

Na CAMILU CABELLO si zase prvá pusa počkala na škole: „Ten chalanisko bol mnou posadnutý celú základku. Raz ma bozkal na líce a ja som mu normálne utiekla haha! Robím to vždy, keď ma chce niekto pobozkať,“ smeje sa speváčka! 

Veľký materiál o prvých pusách celebrít pre teba pripravujeme aj do nového Kamoša!

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.