Fanúšikovia seriálu Stranger Things momentálne čakajú na premiéru 4. série. Netflix teraz konečne prezradil oficiálny dátum, kedy sa začne vysielať – bude to 27. mája. Keďže je 4. séria rozdelená na dve časti, tento dátum platí pre prvú časť. Druhá časť celkovo 9-dielnej 4. série bude mať premiéru neskôr, a to 1. júla. Pri príležitosti ohlásenia týchto infošiek boli odhalené aj oficiálne postery k štvorke (je ich až päť), ktoré nájdeš nižšie.

Okrem iného prišli tvorcovia tohto seriálu, Matt a Ross Dufferovci, s informáciou, že už je potvrdená aj 5. séria, ktorá ale bude, žiaľ, posledná. Následne sa už príbehy Eleven a jej kamošov skončia. “Rútime sa smerom ku finále. Sme vďační za vašu trpezlivosť a podporu,” uviedli vo svojom vyhlásení Matt a Ross s tým, že keď na seriáli začali pred siedmimi rokmi pracovať, plánovali len 4 série, no nakoniec sa to pretiahlo až na 5.

Čo všetko sa nám podarilo vypátrať o 4. sérii Stranger Things si prečítaj už teraz v aktuálnom Kamošovi, práve v stánkoch!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.