Ťažko tomu uveriť, ale kopec celebs nemôže jazdiť a dôvod je prostý – nemajú vodičský preukaz! Kto robil skúšky na vodičák 19x? Prečo sa Bella Thorne bojí jazdiť? Zisťovali sme za teba! 

Raperka CARDI B prezradila, že nemá vodičák – krátko po tom, ako vydala song Drivers License hh! “Je to čisté struggle kokos, hlavne keď dostaneš o 4 ráno slinu na Mekáč a nemáš sa tam ako dopraviť. Čo iné ti zostáva, ako zaspať o hlade,” posťažovala si Cardi!

TikToker CHASE HUDSON hovorí, že nešoféruje! “Všetci kamoši majú nové autá,” povedal. “A ja nemám ani vodičák haha! Všetci moji kamoši sú coolovejší, prečo sa vlastne ani nesnažím?”

Herečka SABRINA CARPENTER si spravila vodičák len minulý rok v novembri! “Takže všetci, čo ste na cestách, sa majte na pozore!” žartovala!

ED SHEERAN postol na twitteri v októbri 2015, že má za sebou vodičské skúšky! Jeho tweet však nenápadne zmizol a Eda sme odvtedy za volantom vlastne nikdy nevideli! 😮

Speváčka PERRIE EDWARDS dostala svoj vodičák len minulý rok – ako 26-ročná! “Už bolo načase toto si odškrtnúť zo zoznamu,” priznala!

ARIANA GRANDE na vodičák kašľala až do svojich 19 rokov, čo je v Amerike, kde sa bez auta nepohneš, divné! “Dala som to! Prvá jazda domov a všetci sme prežili,” postla ešte v roku 2012 hh!

NIALL HORAN vyriešil svoj vodičák až ako 20-ročný! V roku 2013 absolvoval skúšky a ich úspešné zavŕšenie oslávil novučkým Range Roverom za takmer 100k dolcov! :3 LIAM PAYNE vydržal ešte dlhšie – skúšky absolvoval až ako 24-ročný!

SELENA GOMEZ robila skúšky na vodičák 19-krát!! Kedysi žartovala, že sa jej snáď podarí dostať vodičák do 30ky, no už dnes vieme, že ho má a pohodlne jazdí v LA! 

Ani JOE JONAS sa s vodičákom neponáhľal – spravil si ho v 2008 ako 19-ročný! 

BELLA THORNE priznala, že sa bála sadnúť do auta, odkedy jej otec havaroval na motorke. “Stále mám strach šoférovať, aj keď mám vodičák,” hovorí herečka. “Nie som dostatočne dospelá na to, aby som akceptovala zodpovednosť za životy iných ľudí.”

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.