Naj filmy roku 2019

0
2077

Na aké filmové pecky sa môžeš tešiť v roku 2019: V ZIMNOM MAGAZÍNE KAMARÁTA sme pre teba pripravili dokonalý prehľad! Napríklad…

to kapitola 2

TO: KAPITOLA 2 (horor) 5. 9.

STORY: Po 27 rokoch sa Lúzerský klub rozpadol, dospel a odsťahoval do rôznych kútov Spojených Štátov. Až kým ho opäť nespojí hrozný telefonát. Podarí sa im definitívne poraziť Zlo?

FUNFACT: Bill Skarsgard sa vraj nevráti do role Pennywisa kvôli obavám, že rola klauna môže vplývať na jeho duševné zdravie! Počas natáčania jednotky mal mať aj nočné mory. Bill ale potvrdil, že si rolu zopakuje!

ČO MY NA TO: Jednotka bola čistá hororová báseň a dvojka sľubuje kráľovské a hlavne strašidelné vyvrcholenie série. Nič pre slabé povahy!

HVIEZDNE VOJNY EPIZÓDA IX

HVIEZDNE VOJNY: EPIZÓDA IX (sci-fi) 19. 12.

STORY je zatiaľ dobre utajovaná! Vieme len, že pôjde o vyvrcholenie novej Star Wars trilógie, takže sa určite dočkáme epickej storky a dramatického vyvrcholenia!

FUNFACT: Fanov zarmútila správa o smrti Carrie Fisher aka pôvodnej princeznej Leiy. Kvôli jej náhlemu úmrtiu musel byť narýchlo prepisovaný scenár! Štúdio už potvrdilo, že vo filme nepoužije natočený materiál.

ČO MY NA TO: Bude to fresh, funky a povinná jazda pre všetkých fanov a kinofilov!

Kompletný prehľad naj filmov roku 2019 máš v ZIMNOM MAGAZÍNE KAMOŠA!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.