V marci sa k fanúšikom Miley Cyrus dostane jej nový album Endless Summer Vacation. Svoj 8. štúdiový album opisuje ako milostný list Los Ageles, mestu, v ktorom album vznikol. Podľa Miley má ísť o jej najsilnejší a najsebavedomejší projekt, aký kedy vydala, a to aj vďaka sile, ktorú v sebe našla vo fyzickej aj psychickej forme. Endless Summer Vacation má byť tiež veľmi osobným počinom, o čom svedčí aj prvá ukážka z neho – singel Flowers.

Ten vyšiel symbolicky v deň narodenín jej exmanžela Liama Hemswortha, pre ktorého novinka aj venovaná. Postavili sme dom a sledovali, ako horí. Nechcela som ťa opustiť, nechcela som klamať. Začala som plakať, ale potom som si spomenula, že aj ja si dokážem kúpiť kvety, aj ja si dokážem písať svoje meno do piesku či sa rozprávať sama so sebou celé hodiny,” spieva Miley. Podľa textu si myslí, že všetko, čo môže robiť s mužom, môže robiť aj sama a dokonca lepšie. „Dokážem sa milovať lepšie, ako si miloval ty mňa,“ znejú slová novinky Flowers, ktorá je tu pre teba hneď aj s klipom.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.