Iba prednedávnom mala premiéru 2. séria mega úspešného seriál Euphoria, no producenti už majú jasno v tom, čo bude ďalej. Oficiálne potvrdili, že 3. séria dostala zelenú. Hlavná hrdinka Rue Bennett, ktorú stvárňuje Zendaya, tak bude pokračovať v rozprávaní jej príbehu. “Sam, Zendaya, ale aj celé herecké obsadenie a štáb Euphorie preniesli 2. sériu do mimoriadnych výšin. Bojovali s jej naratívnou konvenciou a formou, pričom si zachovali srdce. Nemôžeme byť viac poctení, že môžeme pracovať s týmito nadanými a mimoriadne talentovanými ľuďmi a sme nadšení, že s nimi budeme pokračovať aj v 3. sezóne,” vyhlásila Francesca Orsi z HBO.

Ak máme byť úprimní, očakávali sme to, keďže dvojka bola uvedená síce s oneskorením kvôli pandémii, no v sledovanosti láme rekordy. Kým epizódy prvej série mali priemernú sledovanosť 6,6 milióna divákov, pri druhej je to až 14 miliónov. Euphoria sa týmito číslami zaraďuje medzi najsledovanejšie projekty HBO a HBO Max.

Ak by sa ti zišla Zendaya na plagáte, čaká na teba v aktuálnom čísle Kamarát Poster a aby toho nebolo málo, venujeme sa jej aj v prvom tohtoročnom Kamošovi, práve v predaji!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.