Zdá sa, že sympoška zo Stranger Things našla svoje šťastie v novom vzťahu! Na svojom instáči zdieľala koncom roka 2021 hneď niekoľko fotos s fešim Jakom Bongiovi, ktorý má byť údajne jej boyfriendom! Čo všetko o Jakovi vieme?

Fanovia začali špekulovať o tom, či spolu holúbkovia niečo majú ešte v lete 2021, kedy ich prvýkrát videli spolu v New York City. Fotky, ktoré zachytili paparazzi bulváru Daily Mail zachytili, ako sa Millie s Jakom kráčajú ruka v ruke ulicami New Yorku. Millie mala so sebou dokonca aj tašku a v nej svoje šteniatko. Na niektorých fotos vidno, ako si starostlivosť o psíka párik strieda!

V júli 2021 sa Jake po prvýrkrát objavil v Milliených storkách na instáči. V podstate až do novembra 2021 sme čakali v napätí, či spolu decká chodia alebo nie. V novembri spolu dovolenkovali v Londýne, Millie postovala spoločné fotky ostošesto a nám bolo konečne jasné, že sú v tom obaja až po uši!

Hoci oficiálne ani jeden z nich neprehovoril o vážnom vzťahu, zdá sa, že je to len otázkou času. V rozhovoroch Millie hovorí, že jej prekáža, ako je jej dospievanie objektom záujmu bulváru a verejnosti, a tak sa snaží svoje súkromie držať pod čo najväčšou pokrievkou.

Čo teda vieme o jej novom fešákovi? Jake sa narodil v máji 2002, strednú absolvoval v New Jersey, pričom zmaturoval len v roku 2020. Jeho tatko je známy spevák Jon Bon Jovi (preto ten sexi kukuč!). Baví ho herectvo (hoci veľké skúsenosti ešte nemá), no aj futbal a okuliare. Sledovať ho môžeš aj na instáči

pripravil: peter394

1 komentár

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.