Americké duo The Chainsmokers sa opäť hlási o slovo! Alex a Drew trávili posledné mesiace v štúdiu, kde pre nás pripravovali ich novú hudbu. Po dvoch rokoch čakania teraz zverejnili singel High, ktorý je titulnou skladbou pripraveného albumu. O samotnom albáči zatiaľ nevieme nič, no očakáva sa, že ho vydajú tento rok. Ako chalani tvrdia, pracovali na ňom poctivo s vedomím, že naň fans čakajú a že im ho dlhujú.

Vráťme sa však k novinke High, v klipe ktorej sa The Chainsmokers prechádzajú počas letu po lietadle alebo padajú z rozpadajúceho sa mrakodrapu. O čom vlastne singel je vysvetľuje samotný Drew: “Skladba dokonale vystihuje ducha dnešných vzťahov a ich dĺžku trvania. Často si pre kľud v duši denne opakujeme klamstvá, aby sme vo vzťahoch, v ktorých nie sme šťastní, mali silu pokračovať,” povedal. Z High máme úprimnú radosť a nevieme sa dočkať ďalších peciek, ktoré budú chalani postupne zverejňovať.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.