Kráľovná hippies Katy Perry

0
1262

V poslednom čase sa Katy Perry snaží vrátiť sa svojimi songami do časov jej najväčšej slávy. Už dlho sme tu od nej totiž nemali žiadny veľký hit a jej posledný album Witness, ktorý vydala pred dvomi rokmi, bol totálnym prepadákom. Zlé hodnotenia a ukrutne nízka predajnosť dostali Katy do depresií. V plnej sile sa teraz vracia na scénu a po skladbe 365 vydáva singel Never Really Over.

V novom klipe sa vrátila do éry hippies.

Obe pesničky majú skvelý popový nádych ako napríklad jej hit Teenage Dream, čo je ten štýl hudby, aký Katy sadol asi najviac. V Never Really Over sa speváčka vracia do minulosti, v ktorej si v časoch hippies lieči svoje zlomené srdce hudbou a tancom. “Je to pieseň o možnostiach, ktoré v živote máme a môžeme ísť dopredu alebo dozadu. O tom, že vaša myseľ je nesmierne silná a ak tie kroky neurobíte dopredu, tak tvrdo spadnete späť do slučky, ktorú nenávidíte,”  povedala Katy, ktorá sa vo farebnom klipe vrátila k nežnému imidžu ženy s dlhými vlasmi.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.