MOONFALL od zajtra v kinách!

0
729
Patrick Wilson portrays astronaut “Brian Harper” surrounded by a mysterious force in the sci-fi epic MOONFALL.

Veľkolepý sci-fi film od majstra blockbustrov Rolanda Emmericha (Deň nezávislosti, Deň po tom, 2012) s názvom MOONFALL má už zajtra v našich kinách premiéru!

Halle Berry (“Jocinda Fowler,” left) and Patrick Wilson (“Brian Harper,” right) as stranded astronauts in the sci-fi epic MOONFALL.

Záhadná sila vytlačí Mesiac z obežnej dráhy okolo Zeme a pošle ho na kolízny kurz, aby ukončila život, taký ako ho poznáme.

Do dopadu zostávajú len dva týždne a svet je na pokraji skazy. Ničivé záplavy, cunami, zemetrasenia a požiare sú len začiatok. Svet stojí na pokraji zničenia. Manažérka z NASA a bývalá astronautka Jo Fowlerová (Halle Berry) je ale presvedčená, že pozná kľúč k záchrane nás všetkých. Veria jej len dvaja ľudia a to kozmonaut Brian Harper (Patrick Wilson) a konšpiračný teoretik KC Houseman (John Bradley).

Títo nepravdepodobní hrdinovia sa vydajú na svoju poslednú misiu do vesmíru a zanechávajú za sebou všetkých, ktorých milujú, len aby zistili, že náš mesiac nie je tým, čím sa zdá.

The Endeavour Space Shuttle moving down the streets of Los Angeles in the sci-fi epic MOONFALL.

Herecké obsadenie akčného sci- fi filmu Moonfall je taktiež pôsobivé. V hlavných úlohách sa na záchrannú misiu vydávajú držiteľka Oscara Halle Berry (X-Men, John Wick 3, Ples príšer), Patrick Wilson (Aquaman, V zajatí démonov), John Bradley (Hra o tróny), Michael Peña (Ant-Man) , či Donald Sutherland (Hunger Games).

MOON_D57_13882.NEF

HRAJÚ: Halle Berry, Patrick Wilson, John Bradley, Michael Peňa, Donald Sutherland a ďalší.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.