After 3 a 4 aktuálne točia v Bulharsku a my ti prinášame krátky súhrn, čo na seba a sériu nakecali Josephine, Hero a autorka kníh Anna Todd!

HERO: ZVAŽUJE KERKU!

O GOOGLI: “Ešte som svoje meno negooglil, ale už som natrafil na pár článkov o mne haha.”

O TOM, KDE ŽIJE: “V Londýne a nateraz to neplánujem meniť. Len nedávno som sa odsťahoval z rodičovského domu, ale nežijem moc ďaleko haha!”

O DEŤOCH: “Nemám deti, ale keď príde ten správny čas, jasne že chcem byť ocom!”

O ŠKOLE: “Kopec kamošov odišlo študovať na výšku a ide im to, ja som sa sústredil na herectvo… a snáď mi to tiež ide haha!”

O FRAJERKE: “Som stále single. Zavoláš mi haha?”

O BRATOCH: “Mám len jedného a je naj na svete!”

O TETOVANÍ: “Hardin ich má kopec, ja nemám žiadne haha. Vždy sa mi ale páčili a je to niečo, nad čím často rozmýšľam hh.”

ANNA TODD: MÁ MILIÓN KNIŽIEK!

O POSTAVÁCH V AFTER: “Každá má svoj charakter, ktorému vieš priradiť nejakú farbu. Napríklad Steph má červené vlasy, je to proste výbušná hlasná mrcha. Noah je sladký, milý a pokojný chalan, takže taká svetlomodrá. Hardin je proste čierna duša,” smeje sa autorka knižnej ságy Anna Todd. “Okej, až tak zle na tom nie je, ale je pravda, že nosí veľa čiernej haha. Tessine odtiene sú zase príjemne pastelové.”

O FANOCH: “Sú neskutoční! Niektorí sú tak zapálení pre vec, že vešajú plagáty After po intrákoch a kempusoch haha!”

O KNIHÁCH: “V knižnici mám milión knižiek. Vždy keď cestujem, mám takú menšiu úchylku. Moju obľúbenú knižku si kúpim aj v jazyku krajiny, ktorú som navštívila haha. Mojou topkou je séria PEKELNÉ STROJE od Cassandry Clare. Je tam všetko – romanca, fantasy, rodina. Na každej druhej strane plačeš a potom sa smeješ. Tie knižky párkrát leteli na opačný koniec miestnosti haha. Sú intenzívne. 

JOSEPHINE: MARVELOVKY SÚ JEJ SRDCOVKY!

O TESSE: “Zaujalo ma, že Tessa podviedla svojho priateľa, ktorého nechala doma… takéto veci sa v real živote proste stávajú. Baví ma sledovať hlavnú hrdinku, ktorá nie je dokonalá a nie je za to démonizovaná.”

O TOM, ČO MAJÚ SPOLOČNÉ: “Rada si namýšľam, že sme obe inteligentné a máme ten drive. Keď do niečoho ideme, ideme do toho naplno.”

O FILMOCH: “Sú to moje srdcovky. Bavia ma marvelovky, nolanovky, batmanovky… všetko!”

V aktuálnom dvojčísle Kamoša máš ináč veľkú dvojstranu, kde nájdeš rozhovor s hlavnou dvojkou aj horúce info o natáčaní trojky a štvorky!! Ešte ho nemáš?

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.