Skupina Enhypen sa len nedávno vrátila na scénu s albumom Dimension: Answer. Chalani sa počas showcase k ich novej doske rozkecali na rôzne témy a v tomto článku si prečítaš to najzaujímavejšie, čo povedali.

 • Jay o budúcnosti Enhypen:
  “Chceme meno Enhypen vštiepiť ľuďom čo najviac. Hrdo môžeme povedať, že sme pripravili ohromujúce vystúpenia. Chceme pilne pracovať, aby nás ľudia mohli nazývať K-Popovou skupinou s najúžasnejšími vystúpeniami. Chceme, aby Enhypen poznalo viac ľudí a chcem im ukázať náš osobný rast. Chceme sa s Engene stretávať v halách a počuť ich povzbudzovanie.”
 • Sunghoon o plánoch pre rok 2022:
  “Ešte sme nemali príležitosť stretnúť sa s našimi fanúšikmi v zahraničí. Dúfam, že sa v roku 2022 dokážeme spojiť s Engene prostredníctvom hudby a vystúpení na svetovom turné.”
 • Jungwon o tom, že sa inšpirujú BTS:
  “Rovnako ako BTS, chcem vyžarovať pocit presnej a synchronizovanej choreografie, takže sme dosť pozorovali to, čo robili. Chceme sa stáť skupinou, ktorá je známa pre svoje synchronizované výkony.”
 • Sunghoon o miliónových predajoch albumu Dimension: Dilemma:
  “Nikdy sme si nepredstavovali, že to dosiahneme. Nemohli sme tomu uveriť. Verím, že je to všetko vďaka láske a podpore fanúšikov.”

Aj chalani z Enhypen sa nám vošli do aktuálneho čísla Kamoša, kúpiš práve teraz!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.