Čo kukať v lete?

0
1314

Ak nevieš, čo pozerať v lete v telke alebo na PC, v LETNOM MAGAZÍNE KAMARÁTA máš dokonalý prehľad tých naj tv seriálov! Na dvojstrane nájdeš napríklad aj tieto!

Platená verzia YouTube prišla so seriálom COBRA KAI. Je to už 30 rokov, čo Johnny prehral turnaj v karate proti Danielovi. Daniel sa stal bohatý podnikateľ a z Johnnyho je obyč údržbár. Všetko však zmení Johnnyho nový sused Miguel /ktorého hrá cukrík XOLO MARIDUEŇA/, kvôli ktorému Johnny znovu otvorí štúdio bojových umení Cobra Kai! Ak miluješ karate a bojové športy, toto sa ti bude lúbiť!

iZOMBIE je komiksovka pretavená do seriálu. Olive študuje medicínu a po jednej vysokoškolskej párty sa prebudí ako zombie. Aby zostala pri zmysloch, musí pravidelne jesť mozgy mŕtvol. Problém je, že s každým zjedeným mozgom sa jej do hlavy dostanú spomienky mŕtveho, a tak Liv pomáha s vyšetrovaním vrážd. Pritiahnuté za vlasy? Vieme! Ale ak ťa bavia Walking Dead a Kosti, toto je tvoj nový obľúbený seroš!

Milovníci komiksoviek, pozor! DCčko sa tento rok heclo a droplo nový seriál DOOM PATROL. Po udalostiach zo seriálu Titans je tím vedený doktorom Nilesom Caulderdom a Cyborgom sú vyslaní na misiu, ktorá navždy zmení ich životy. Je to hrozne funky a pritiahnuté za vlasy, preto sa nám to tak lúbi! Komu toto odporúčame? Babám, ktoré sa neboja sarkazmu a chalanom nad 15!

Ďalšie seroše máš v LETNOM MAGAZÍNE KAMOŠA!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.