Len koncom minulého roka mala po dlhom čakaní premiéru 2. séria Zaklínača, no už o chvíľu sa začne natáčať ďalšie pokračovanie. Tento seriál patrí na Netflixe medzi tie najsledovanejšie a preto niet divu, že sa už začala pripravovať výroba 3. série. Scenáre boli hotové už v decembri, produkcia sa už pripravuje na natáčanie a Henry Cavill si už chystá svoje brnenie. Prvá klapka by mala padnúť v marci a pokiaľ pôjde všetko tak, ako má, posledná klapka padne na prelome jesene a zimy. Z toho teda vyplýva, že premiéru 3. série Zaklínača si budeme môcť vychutnať už v prvej polovici budúceho roka.

Čakanie na nové časti si ale budeme môcť skrátiť pozeraním spin-ooffu s názvom Blood Origins, ktorý by mal vyjsť v tomto roku a bude sa zameriavať na zrod prvého Zaklínača a konjukciu sfér, počas ktorej sa spojili svety ľudí, elfov, monštier a ostatných zázračných bytostí.

Čo by robil, keby nebol hercom a ako sa pripravoval na natáčanie 2. série Zaklínača? To, a ešte viac, ti Henry Cavill prezradí v novoročnom Kamošovi, práve v stánkoch!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.