Už dnes má premiéru ETERNALS!

0
591

Vychutnaj si novú Marvelovku – už od dnes v kinách!!! Ide už o 25. film z filmového univerza Marvelu (MCU)! Nový príbeh a desať superhrdinov, ktorých sme doteraz na plátne nevideli. Film sleduje skupinu hrdinov z Vesmíru, ktorí chránia Zem od úsvitu ľudskej civilizácie. Keď sa záhadne vrátia obludné tvory Devianti, ktorí boli považovaní za dávno vyhynutých, Eternals sa musia znova zjednotiť a chrániť pred nimi ľudstvo!!

Eternals sú príslušníci rasy nesmrteľných mimozemšťanov zo vzdialenej planéty Olympia, ktorí pred tisíckami rokov prišli na Zem, aby chránili ľudstvo pred mimozemskými predátormi Deviantmi. Eternals upozornili na túto hrozbu Celestiáli, vesmírni stavitelia, ktorých sme už mohli zazrieť v Strážcoch galaxie.

Eternals na Zemi tvoria rôznorodú a mocnú skupinu, nájdu sa medzi nimi myslitelia aj bojovníci, každý z nich má nejakú špecifickú vlastnosť. Pri spolupráci sa tieto ich schopnosti dopĺňajú. Mimo služby fungujú ako hocijaká iná disfunkčná rodina, navzájom sa podporujú aj hádajú.

Príbeh sa odohráva v dvoch časových rovinách. Jedna línia je zasadená do minulosti, keď Eternals fungovali ako neohrozený tím a rodina. Druhá línia sa deje v prítomnosti, keď sú rozdelení a rozídení, spokojne žijú medzi ľuďmi a ukrývajú sa všetkým na očiach. Opätovné objavenie Deviantov, ktorí zase ohrozujú ľudstvo, však znamená, že Eternals musia odložiť svoje nezhody a dať sa znova dokopy.

Pre režisérku filmu Chloé Zhao bola ponuka režírovať veľkofilm Eternalsvítanou zmenou, pretože je odjakživa fanúšičkou Marvelu. „Do tohto projektu som sa zapojila ako režisérka a súčasne aj ako fanúšička. Bola to vzrušujúca výzva a zároveň česť nakrútiť samostatný film, ale aj nadviazať na všetko, čo vzniklo predtým, rozšíriť mytológiu a formovať ďalšie smerovanie marvelovského univerza.“

HRAJÚ: Gemma Chan, Richard Madden, Kumail Nanjiani, Lia McHugh, Brian Tyree Henry, Lauren Ridloff, Barry Keoghan, Don Lee, Kit Harington, Salma Hayek a Angelina Jolie.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.