STRANGER THINGS: Vieš o svojich miláčikoch zo STRAGERS THINGS naozaj všetko?

0
1578

CHARLIE HEATON: drogy mi dali do peňaženky na párty

CHARLIE HEATON ohrozil natáčanie tretej série Stranger Things po tom, čo ho v októbri minulého roku chytili s kokaínom. Ako to s ním teraz vyzerá a ako bude Stranger Things pokračovať? Charlie prelomil mlčanie a o všetkom otvorene porozprával!

K: Záver minulého roka bol pre teba ťažký…
– Áno, po pristátí na letisku v Los Angeles u mňa našli kokaín, bol som preto vyhostený zo Spojených štátov a musel som sa hneď vrátiť do Londýna, kde som situáciu riešil na americkej ambasáde. Potreboval som sa do USA vrátiť kvôli natáčaniu tretej série Stranger Things…

K: Koľko kokaínu u teba našli?
– Iba malé množstvo v peňaženke, kvôli ktorému ma nemuseli zadržať ani pokutovať, iba mi zakázali vstup do Štátov a poslali ma späť do Londýna. Zmeškal som kvôli tomu aj Hollywoodsku premiéru druhej série Stranger Things.

K: Majú to fanúšikovia chápať tak, že berieš drogy?
– Nikdy som drogy nebral a zrejme mi ich niekto dal do peňaženky na párty, na ktorej som pred odletom do LA bol.

K: Ako na to reagovali tvorcovia Stranger Things? Nechceli pokračovať bez teba?
– Je jasné, že tento problém zasiahol aj ich, ale cítili so mnou. Vzali do úvahy, že som nebol zatknutý ani obvinený zo žiadneho trestného činu a plne som spolupracoval s americkými úradníkmi. Rozhodli, že budem pevnou súčasťou ďalšieho pokračovania Stranger Things. Som tímový hráč a som sklamaný z toho, čo sa stalo…

K: Aká je momentálna situácia?
– Všetky úradné záležitosti sú vybavené a zákaz vstupu do USA už nemám, takže môžem potvrdiť, že v apríli sa opäť všetci stretneme a začneme makať na tretej sérii. Som rád, že je to už za mnou. Bolo to hrozné a fakt veľmi ťažké. Všetko sa to stalo tak rýchlo a mojou najväčšou obavou bola moja kariéra. Chcem pracovať a pokračovať vo svojej práci!

K: Oki. Čo môžeme očakávať od tretej série Stranger Things?
– Netuším, ešte som nečítal scenár. Ešte stále sa píše a dolaďujú sa detaily, no čoskoro ho dostanem. Jonathan & Nancy sú teraz spolu a som zvedavý, ako im to spolu pôjde!

K: Aké sú medzi vami vzťahy na pľaci?
– Všetci si musíme dôverovať a trávime spolu veľa času. Po siedmich mesiacoch na pľaci sme všetci ako jedna rodina. To je jedna z najlepších vecí na tejto práci!

K: Aké sú tvoje ambície?
– Veľmi rád by som hral v divadle. Páči sa mi predstava toho vzrušenia, že je to naživo! Od publika dostávate okamžitú spätnú väzbu na váš výkon. Veľa hercov sa práve toho obáva, nevedia si predstaviť tie nervy a stres, ale to je presne to, čo ma na tom tak veľmi láka!

K: Vždy si sníval o tom, byť hercom?
– Jasné, ale bol som v situácii, kedy som žil v malom meste a preto sa mi to zdalo nemožné a bol to pre mňa vzdialený sen. Ale je to možné! Nikdy som si nemyslel že sa dostanem tam, kde som teraz!

K: Okrem herca si aj hudobník – hráš na bubny. Plánuješ sa tomu venovať ďalej?
– Nechcem vydať album alebo niečo podobné, no určite chcem robiť hudbu len tak pre seba a pre svojich kamošov a známych. Kúpil som si prenosné hudobné štúdio, ktoré si môžem brať so sebou na cesty, aby som na hudbu nezanevrel a pri tom sa aj super odreagujem!

 

FINN WOLFHARD: z hororu do hororu

Vďaka postave Mika, ktorú FINN WOLFHARD hrá v The Stranger Things, si ho už obľúbilo viacero uznávaných režisérov. A po tom, čo sa objavil v úspešnom horore IT, ho Steven Spielberg obsadil do pripravovaného hororu THE TURNING!

Zahrá si v ňom po boku Mackenzie Davis a natáčanie bude prebiehať v Írsku. V horore založenom na knižnej predlohe si Finn zahrá jedno z dvoch detí, o ktoré sa stará opatrovateľka v dome, v ktorom sa začnú diať hrôzostrašné veci!

Finnova kariéra sa teda celkom slušne rozbieha a okrem spomínaného hororu ho budeme môcť vidieť aj v pripravovanej dráme Dog Days po boku Vanessy Hudgens, či Evy Longorie, alebo v komédii Tully, kde sa pred kamery postaví s Charlize Theron.

Aj keď by sa podľa toho mohlo zdať, že Finn ma nabitý program, stíha sa popri všetkom venovať aj hudbe a so svojou skupinou Calpurnia vydal ich úplne prvý singel City Boy.

„Sme naň veľmi hrdí. Vypočujte si ho raz, dvakrát, trikrát, vypočujte si ho, koľkokrát chcete. Dúfame, že všetci si tento song užijete“ – napísali členovia skupiny, ktorí už pracujú na ich debutovom albume! Jeho vydanie môžeme očakávať ešte v tomto roku! Klip ku skladbe ukazuje členov skupiny Calpurnia v nahrávacom štúdiu, kde pracujú na svojej hudbe.

„V tomto klipe sme chceli ukázať, koľko zábavy nám práca na muzike prináša a že naše skladby sú produktom niekoľkých kamošov, ktorí milujú hudbu,“ prezradili chalani.

To, že Finn chcel byť herec už odmala, vieme, ale čo ho inšpiruje v hudbe?

„Milujem hudbu 80-tych a 90-tych rokov. Zbožňujem Nirvanu, Joya Divisiona a New Order,“ povedal Finn, ktorý je zjavne nielen budúcnosťou filmového sveta, ale aj hudobnej scény!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.