Pred pár dňami oslávila Billie Eilish svoje 20. narodeniny a krátko predtým bola hosťom v show Howarda Sterna v rádiu Sirius XM. Počas rozhovoru prezradila to, čo doteraz nikto nevedel. Zverila sa, že tento rok neobišiel koronavírus ani ju a je šťastná, že v tom čase už bola plne zaočkovaná. Choroba ju tvrdo zasiahla a podľa jej slov cíti následky doteraz. Tvrdí, že dnes je nažive len vďaka očkovaniu.

“Chcem, aby bolo jasné, že som v pohode iba vďaka vakcíne. Tá vakcína je fakt úžasná. Zachránila môjho brata Finneasa, aby to odo mňa nedostal. Zachránila tiež mojich rodičov, aby to nedostali a rovnako zachránila mojich kamošov,” povedala Billie. “Myslím, že keby som nebola očkovaná, zomrela by som. Bolo to naozaj zlé. A keď hovorím zlé, myslím tým, že to bolo príšerné,” tvrdí speváčka, ktorá sa kvôli vírusu necítila dobre dlhé dva mesiace. Našťastie je už z najhoršieho vonku a teší sa na Vianoce v kruhu svojich najbližších.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.