Ešte v roku 2014 priznala Lady Gaga pred svetom, že bola obeťou znásilnenia. O podrobnostiach tejto jej nepeknej situácie sa však otvorila až teraz, a to v show Oprah Winfreyovej. Gaga sa vo svojich spomienkach vrátila do obdobia, kedy mala 19 rokov a kedy sa jej to stalo. “Bola som už v tomto biznise. Producent mi povedal, aby som sa vyzliekla. Ja som odmietla a odišla no oni mi povedali, že zničia moju hudbu. Ale neprestávalo to, stále to odo mňa chceli a ja som jednoducho zamrzla… Ani si na to nepamätám,” spomína speváčka, ktorá následkom znásilnenia otehotnela.

“Celé týždne mi bolo zle, celé týždne som vracala a potom som si uvedomila, že je mi rovnako zle, ako keď ma ten človek po znásilnení nechal tehotnú na ulici. Niekoľko rokov po tom som nebola to isté dievča, čo predtým,” povedala Gaga so slzami v očiach s tým, že kvôli tomuto zážitku trpí posttraumatickou stresovou poruchou. “Aj keď som za sebou mala výborný pol rok, stačil jeden spúšťač a cítila som sa zle. A keď hovorím zle, myslím tým, že som sa chcela rezať. Myslíte si, že to pomôže, aby ste sa cítili lepšie, pretože tým okoliu ukážete, že trpíte… Lenže to nepomáha.”

Ak sa pýtaš, čo je s jej dieťaťom teraz, tak to netušíme. Lady Gaga neobjasnila, či išla na potrat, prípadne či ho dala na adopciu. Jej priznanie ale nie je o dieťati, ale o tom, že chce pomôcť ostatným. “Nehovorím svoj príbeh, aby ma ľudia ľutovali. Otváram svoje srdce druhým, pretože som si tým sama prešla. Ľudia potrebujú pomoc. Je to aj súčasťou môjho uzdravenia sa, byť schopná sa o to s vami podeliť,” uzavrela.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.