Na začiatku roka prekvapil Matúš Kolárovský alias Yael verejnosť svojou prvou skladbou Made Of Gold. Odvtedy sa však už vo svete muziky výrazne posunul. Prišlo viacero featuringov, hviezdna spolupráca s Puertom v coversongu Vďaka Ti a teraz prichádza novinka, ktorá predznamenáva nový veľký projekt. Yael vydáva song Víťaz, ktorým upriamuje pozornosť na témy samoty a depresie u mladých ľudí. Skladba vychádza aj s temným videoklipom, ktorým sa Matúš prezentoval aj vo vizuáli k októbrovej nahrávke Zvesť

Spievam o tom, že už nechcem byť sám a že hľadám niečo, čo ma vytiahne zo samoty. Aby som už neprežíval pocity, ktoré človek zažíva počas samoty a počas depresívnych a osamelých časov. Je to prvá vec z veľkého projektu, na ktorý sa už veľmi teším, ale to je všetko, čo k nemu zatiaľ poviem. Chcel by som teraz v prvom rade využiť priestor na povzbudenie ľudí k tomu, aby sa nebáli rozprávať sa o témach samoty a depresie. Je to niečo, o čom sa veľa nehovorí, alebo je to tabu. Častokrát si ľudia môžu myslieť, že ide len o nejaké nariekanie, ale je to vážna vec. Nedávno som sa podobnej téme venoval aj v spolupráci s Nadáciou TV Markíza. Je to pre mňa dôležitá téma, ktorá sa najviac týka mladých ľudí oddelených od spoločnosti. Buďte silní, všetko bude v poriadku. Prajem vám veľa zdravia, šťastia, lásky a dúfam, že sa vám song Víťaz bude páčiť,” odkazuje Yael.

Súčasťou aktuálneho vydania Kamoša je aj Matúš, ktorého nájdeš tiež na plagáte s Martinom Klinčúchom v Kamarát Poster. Kúpiš práve teraz!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.