Najlepšie rozchodové pesničky

0
4762

Pomôžu ti dostať sa cez každý rozchod.

Nezáleží na tom, ako sa veci skončili alebo kto urobil chybu. Tu sú skladby, ktoré ti pomôžu dostať sa cez to všetko!

 • Ariana Grande – Thank U, Next
  Toto je jeden z najkrajších rozchodových songov, aký bol kedy napísaný. Pesničky o nevydarených vzťahoch sú zvyčajne o nenávisti k osobe, s ktorou sa niekto rozišiel, no v tomto prípade tomu tak nie je. Ariana sa vďaka bolesti zo všetkých rozbitých vzťahov stala lepšou osobou.

 • Sam Smith – Too Good at Goodbyes
  Rozísť sa s niekým je ťažké. Rozísť sa s niekým znova je ešte ťažšie. Človek si myslí, že to druhýkrát môže fungovať ale nie je to tak. Ale keď si už rozchod s tou osobu prežila raz, prežiješ ho znovu. To hovorí skladba Sama Smitha.

 • Little Mix – Shout Out to My Ex
  Tvoj bývalý môže byť tou najhoršou osobou na svete, ale aspoň si sa v ňom niečo naučila a dospela. To je odkaz, ktorý nesie singel od dievčat z Little Mix.

 • Harry Styles – Two Ghosts
  Na začiatku bol tvoj vzťah úžasný a jeho každý ďalší level bol ešte lepší. To ale bolo predtým a teraz je teraz. Ten oheň zrazu vyhorel a tvoj vzťah už nie je tým, čím býval. Jediné, čo môžeš v tej chvíli urobiť je pozrieť sa späť a zaspomínať si na všetky tie dobré časy, ktoré ste spolu prežili.

 • Taylor Swift – I Knew You Were Trouble
  Taylor Swift je kráľovnou rozchodových pesničiek a jednou z nich je aj I Knew You Were Trouble. Text tejto skladby sa ti dostane do žíl ako droga. Pripomenie ti všetky ťažké situácie, ktorými si si kedy prešla a zvládla ich. Budeš mať pocit, že Taylor napísala skladbu presne pre teba o tvojej životnej situácii. Posilní ťa a pomôže ti zozbierať všetky tvoje sily, aby si sa nevzdávala.

 • Ed Sheeran – Happier
  Jeden z najhorších pocitov po rozchode je ten, keď sa dozvieš, že tvoj bývalý má už niekoho nového. Čo je ešte horšie je to, keď vidíš, že tvoj ex vyzerá v novom vzťahu šťastnejší, než bol s tebou. Balada Happier dokonale popisuje zúfalstvo, ktoré prichádza so skutočnosťou, že tvoj ex ide vo svojom živote ďalej. Bez teba!

 • Justin Bieber – Friends
  Justin Bieber vie, že môže byť naozaj ťažké akceptovať, keď ty a tvoj bývalý spolu nekomunikujete. Je naozaj smutné, ak chceš, aby bolo medzi tebou a tvojou niekdajšou láskou aspoň kamarátstvo, no druhá strana nejaví záujem. Ako mu dokázať, že chceš, aby ste naozaj ostali kamarátmi?!

 • Camila Cabello – Crying in the Club
  Rozchody môžu byť brutálne. Môžeš sa cítiť bezmocne, akoby ste bez tej druhej osoby nemohli ďalej pokračovať. Niekedy je len jedna vec, ktorú môžeeš urobiť, aby si tú osobu dostala z hlavy a uvedomila si, že to ide aj bez nej – ísť na párty a tancovať! Takto to robí Camila Cabello.

 • Katy Perry – Roar
  Tvoje srdce bolo pošliapané ale ty nedopustíš, aby ťa to zlomilo. Vďaka hymne Katy Perry o dievčenskej sile budeš pripravená vziať všetko na vlastnú päsť a ísť ďalej.

 • Miley Cyrus – Wrecking Ball
  Začalo to úžasne ale skončilo to veľmi zle. Obaja sa navzájom obviňujete, no len neviete povedať, že vás to zranilo a že ste smutní.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.