Len pred pár dňami vydala skupina Monsta X svoj desiaty mini album No Limit, ktorý prináša ich fanúšikom 7 nových skladieb. Pri tejto príležitosti sa chalani rozkecali aj o tom, aké to bolo vydávať nový albáč neštandardne ako pätica, keďže Shownu musel nastúpiť na povinnú vojenskú službu.

 • Minhyuk o koncertovaní:
  “Ako skupina, ktorá neustále koncertovala cítime ešte väčšiu túžbu stáť na pódiu. Nikdy sme si nepredstavovali, že naše turné bude odložené až o dva roky. Na budúcoročné vystúpenia sa preto usilovne pripravujeme.
 • Minhyuk o tom, že je Shownu na vojne:
  “Jeho absenciu cítime vždy a všade. Ale keďže tu nie je, je našou motiváciou pracovať ešte tvrdšie. Chcem zo seba ukázať to najlepšie, kým sa ten, komu líderstvo v Monsta X skutočne patrí, vráti späť do skupiny.”
 • Kihyun o novom mini albume No Limit:
  “Ako už názov albumu naznačuje, Monsta X bude bez hraníc v akejkoľvek situácii. No Limit ukazuje našu vytrvalosť ísť svojou cestou a zároveň sa snaží vyniknúť v neobmedzenej konkurencii hudobného priemyslu.”
 • Jooheon o produkcii albumu:
  “Som vďačný, že som sa ako producent mohol podieľať na titulnom tracku Rush Hour. Myslím, že ako producent mám toho pred sebou ešte veľa, ale cítim sa lepšie, keď ma fanúšikovia v tejto úlohe prijali. Vďaka ich skvelej odozve mám motiváciu pracovať ešte tvrdšie.”
 • Minhyuk o cieľoch skupiny:
  “Nepremýšľame nad svojimi cieľmi. Namiesto toho, aby sme mali konkrétny cieľ, myslím, že dosiahnutím výsledkov a šťastím členov sme si získali lásku prirodzene. Snažíme sa len oplácať to, čo je nám dané a nedomýšľame si. Tak sme sa dostali tam, kde sme dnes.”
 • Jooheon o úspechu:
  “Bolo by pekné, keby sa náš album dostal do rebríčkov, ale viac chcem počuť, že sme ako skupina niečo dosiahli, aby sme boli hodní mena Monsta X. Chceme ukázať, že my sme samostatný žáner.”

Ak si aj ty ideš K-Pop, nenechaj si ujsť posledné tohtoročné číslo Kamaráta, kde sa tomuto žánru venujeme. Práve v stánkoch!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.