Cesty osudu sú nevyspytateľné a niekedy nás zavedú na miesta, z ktorých niet nikdy návratu. Pripomeňme si tragické nehody a bizarné smrti, ktoré ukončili životy tvojich idolov a navždy poznamenali ich rodiny a nás fanov.

Herec PAUL WALKER, ktorého poznáš zo série Rýchlo a zbesilo, prišiel o život v dopravnej nehode ako 40-ročný pred 6 rokmi po tom, čo jeho kamoš Roger nezvládol riadenie luxusného Porsche Carrera GT a nabúral do stromu. Roger stratil kontrolu nad vozidlom pri rýchlosti takmer 145 km/h!

Ako 43-ročný zomrel minulý rok v auguste herec CHADWICK BOSEMAN aka Čierny panter. Chad bojoval 4 roky s rakovinou hrubého čreva a popri filmovaní chodil pravidelne na chemoterapiu a absolvoval aj niekoľko operácií. Chad zomrel v auguste 2020 doma, obklopený najbližšou rodinou.

Herečka NAYA RIVERA prišla o život v júli 2020 po tom, čo sa utopila v jazere blízko Los Angeles. Polícia našla na mieste činu len jej 4-ročného syna Joseyho! Jej herecký kolegovia zo seriálu Glee MARK SALLING a CORY MONTEITH si vzali život v januári, resp. v júli 2017. Polícia potvrdila, že v Markovom prípade išlo o samovraždu, Cory sa predávkoval drogami a alkoholom.

Športovec KOBE BRYANT zomrel ako 41-ročný v januári 2020 po tom, čo sa jeho helikoptéra zrútila v Kalifornii spolu s ďalšími 8 ľuďmi, vrátane jeho 13-ročnej dcéry.

Herec CAMERON BOYCE nás navždy opustil vo svojich 20 rokoch v lete 2019 – zomrel v spánku na záchvat. Príčinou je choroba, na ktorú sa liečil.

Raper MAC MILLER, ex Ariany Grande, zomrel v septembri 2018. Bulvár priniesol správu, že mal jasné známky predávkovania drogami, oficiálne túto info jeho rodina nepotvrdila.

Švédsky DJ AVICII zomrel v Ománe v apríli 2018 ako 28-ročný, do predčasného dôchodku pritom odišiel len v roku 2016, a to kvôli zdravotným problémom s pankreasom.

Spevák kapely Linkin Park CHESTER BENNINGTON nás opustil v júli 2017 – podľa všetkého šlo o samovraždu.

Tragicky odišlo množstvo ďalších slávnych postáv. Speváčku AMY WINEHOUSE našli u nej doma v londýnskom apartmáne – už bez známok života. Mala len 27 a podľa všetkého sa prepila k smrti. MICHAEL JACKSON zomrel náhle ako 50-ročný, údajne pre to, že mu jeho osobný lekár podal nesprávne lieky. Herec HEATH LEDGER zomrel ako 28-ročný na predávkovanie liekami. 

RIP.

pripravil: peter394

1 komentár

  1. […] Lea Michele a Cory Monteith, hviezdy seriálu Glee, boli kamoši roky pred začatím natáčania. Začiatkom roku 2012 fanovia špekulovali, či náhodou nie sú spolu a decká napokon priznali farbu! Lea však o Coryho prišla v júli 2013, kedy zomrel na predávkovanie drogami. […]

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.