Speváčka Dua Lipa obhájila prvé miesto v britskej hitparáde. Jej album Future Nostalgia je znovu najpredávanejší v Británii. Zatiaľ čo v prvom týždni jej víťazstvo uniklo o 550 predaných kusov, teraz už Dua Lipa s novinkou Future Nostalgia bezpečne kraľuje v anglickom rebríčku najpredávanejších albumov. O prvenstvo ju nepripravili ani americkí The Strokes s novinkou The New Abnormal.

Dua Lipa je naviac len druhou ženou britskej histórie, ktorej sa podarilo preniknúť do singlovej TOP 10 s troma skladbami naraz! A vôbec prvej, ktorej sa podarilo takýto úspech zopakovať. Prvýkrát to pred 68 rokmi dokázala legendárna Dame Vera Lynn, ani ona sa však neradovala dvakrát. Dua Lipa má medzi desiatimi najžiadanejšími skladbami v Anglicku single Don’t Start NowPhysical a Break My Heart. Na Slovensku sa jej aktuálna albumová novinka Futura Nostalgia drži už tretí týždeň v TOP 3 a jej prvý album Dua Lipa figuruje stále v TOP 100 najpredávanejších albumov, momentálne na 51. priečke.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.