Ak si ťa v roku 2018 získal horor Halloween, buď na pozore! Do kín sa už onedlho dostane jeho pokračovanie s názvom Halloween zabíja, ktoré malo mať premiéru minulý rok, no kvôli korone sa odložila. Hlavnou postavou bude opäť Laurie Strode (Jamie Lee Curtis) s jej rodinou a šialený zabijak Michael Myers. Príbeh filmu sa začína tam, kde predchádzajúci film skončil. Ťažko zranená Laurie odchádza v sprievode dcéry a vnučky do nemocnice a v protismere sa k jej horiacemu domu rútia hasiči. V jeho útrobách je v ohnivom pekle uväznený zabijak, ktorý ju prenasledoval celý život. Bohužiaľ, nielen mačky majú sedem životov.

Ubehne pár minút a Michael Myers už zase chodí ulicami mesta, ktoré sa pripravuje na halloweensku noc, a úspešne zvyšuje počet svojich obetí. Laurie sa však rozhodla zmeniť taktiku – prestala utekať a začala bojovať. Halloween zabíja ma naplánovanú premiéru na 14. októbra a navnadiť sa naň môžeš vďaka novému traileru. Btw o rok je na pláne tretia časť tejto hororovej ságy, ktorá má túto sériu uzavrieť. 

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.