Na pripravovaný album Music of the Spheres (vyjde 15. októbra) si chalani z Coldplay pozvali juhokórejskú formáciu BTS. Novinku My Universe naspievali v angličtine a v kórejčine a jej témou je sila lásky a pocity, ktoré láska prináša. Song je veľmi pozitívny, má chytľavú melódiu a preto by nás neprekvapilo, keby sa stal hitom. Singel My Universe totiž krátko po zverejnení ovládol rebríčky iTunes v bezmála 100 krajinách a počet zhliadnutí lyrics videa na YouTube rýchlo rástol.

Tieto dva boybandy sa prvýkrát začali spájať ešte vo februári tohto roka, kedy BTS pre MTV Unplugged prespievali hit Coldplayu – Fix You. Fanúšikovia oboch skupín si vtedy začali klásť otázku, či môžeme očakávať ich spoluprácu, ktorú sa napokon podarilo zrealizovať.

K novinke My Universe bol okrem štandardnej verzie songu zverejnený aj 13-minútový minidokument s názvom Inside My Universe. BTS & Coldplay nám v ňom odhaľujú zákulisie tvorby ich spoločnej skladby a dozvedáme sa v ňom, ako k ich spolupráci došlo.

K-POP hviezdam sa venujeme aj v aktuálnom Kamarátovi a MEGA plagát BTS nájdeš v Kamarát Poster!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.