Fanovia Harryho Pottera už vedia, že jednou z najdôležitejších otázok je, do ktorej rokfortskej fakulty by chceli patriť? Medzi Chrabromilom, Bifľomorom, Bystrohlavom a Slizolinom si vybrali aj celebs!

Značka okolo Harryho Pottera je s5 v plnej sile! Predaje videohry Hogwart’s Legacy búrajú rekordy, špekuluje sa o nových filmoch či seriáloch, no a medzi tým všetkým prebieha stále horlivá diskusia o obľúbených rokfortských fakultách!

Tom Holland napríklad vysvetlil, že pred online testom Pottermore bol aj trošku nervózny. Napokon mu ale vyšlo, že by bol Chrabromilčanom! „Bol som strašne nervózny, keď sa načítavali výsledky,“ priznal! Mnohí fanovia sú však presvedčení, že hviezda Super Mana ale patrí do Bifľomoru hh!

Eddie Redmayne patrí do Bifľomoru, rovnako ako jeho postava Newt Scamander zo série Fantastiké zvery! „Už pridlho sú Bifľomorčania obeťami,“ povedal v nedávnom rozhovore! „Hovoria, že sme nudní a nezáživní, ale vieš čo? Ja v Bifľomore vidím lojalitu, silné priateľstvá, pracovitosť, prácu aj súcit. A na konci dňa spravíme tú správnu vec. Nie pre slávu, ale pre väčšie dobro!“ 

Zendaya zase prezradila, že miluje Chrabromil, Ariana Grande sa po online kvíze zaradila do Slizolinu, ale vraj by to chcela zmeniť hh! Tom Felton, ktorý hral Slizolinčana Toma Malfoya, sa prekvapivo zaradil do Chrabromilu! Rovnako tak aj Selena Gomez, líder BTS RM, no a jeho kolega z kapely Jung Kook je zase hrdý Bystrohlavčan!

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.