Justin Bieber je dnes v hudobnom biznise overená značka. Vieš ale, že začínal na YouTube, kde postoval cover verzie svojich obľúbených songov? Toto je jeho príbeh!

Justinovi na začiatku kariéry pomohol manažér Scooter Braun. Dnes má chalanisko na konte 5 albumov, 2 filmy, pár dokumentov a vlastnú módnu značku! „Vôbec som netušil, že ma život zomelie ako búrka,“ hovorí Justin. „Netušil som, že ma to vcucne a už nepustí.“ 

Po rokoch rozchádzania a schádzania sa so Selenou Gomez, opletačiek so zákonom a koketovania s alkoholom, drogami a rýchlymi autami sa Justin napokon v 2018 oženil s Hailey Baldwin a ako hovorí, konečne našiel svoj pokoj. Aj napriek niekoľkým vážnym prešľapom sa chalaniskovi vždy podarilo vrátiť do svetla reflektorov a ohúriť nielen svojou hudbou, ale aj osobnosťou.

„Cítim sa byť naplnený, psychicky v pohode a sebavedomý. Prvýkrát v živote cítim pohodu a pokoj,“ hovorí spevák. „Konečne nemám pocit, že so svojím životom bojujem. Mám pocit, že Boh mal pre mňa cestu, že po nej kráčam a som presne tam, kde by som mal byť. Je to úžasný feeling.“

Čekuj našu galérku, v ktorej ti ukážeme chalaniskovu mega transformáciu!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.