Keď sa v roku 2017 obľúbení youtuberi LucyPug a Gogo rozišli po 3-ročnom vzťahu, asi málokto čakal, že sa časom dajú opäť dokopy. Keď sa tak napokon stalo, zdalo sa, že ich cesty sa opäť spojili, pretože sú si asi súdení. Nevyšlo im to však ani na druhý pokus. Po ďalších štyroch rokoch (s prestávkou spolu boli dokopy 7 rokov) opäť oznámili fanúšikom smutnú správu – už nie sú spolu. Podobne, ako tomu bolo prvýkrát, aj teraz si dali koniec v mieri a nevznikol z toho žiadny škandál. Lucy a Gogo spolu nechodia už nejakú dobu, no informovali o tom až teraz, pretože nechceli, aby niekto zasahoval do tohto ťažkého obdobia, ktorým si museli prejsť.

“Počuli ste už niekedy frázu: ‘Ľúbime sa, ale nemôžeme byť spolu?’ Touto formou vám chceme verejne oznámiť, že sme sa s Lucy pred nejakým časom rozišli, ale nevymazali navzájom zo svojich životov,” napísal Gogo. “Považujem to za obrovské šťastie, že sme sa o tom dokázali otvorene porozprávať a rozísť sa ako dvaja dospelí ľudia, ktorí sa majú radi a vzájomne sa rešpektujú – nie ako ľudia, ktorí si robia zle a ‘pália medzi sebou mosty’. Lucku si budem vždy nesmierne vážiť a som jej vďačný za to, že som s ňou prežil veľkú časť života, ktorá ma obohatila a posunula ďalej… urobila zo mňa lepšieho človeka/chlapa,” tvrdí najsledovanejší youtuber na Slovensku.

“Teraz je najlepší čas, kým sme obaja mladí, spoznať svoje pravé ja, zamakať na sebe a posunúť sa ďalej na level, s ktorým vám, verím, ešte obaja vyrazíme dych,” uzatvára Gogo a s vyjadrením je tu aj Lucy: “Už dlhšiu dobu som prirovnávala vzťah k plavbe na lodi. Z prístavu sa vždy štartuje najľahšie, no ak sa človek chce od neho odplaviť čo najďalej a zažiť to najkrajšie, čo mu oceán ponúka, musí byť pripravený aj na tie najťažšie úseky. Nie len pokojná hladinka, ale aj rozbúrené more a búrka, vďaka ktorej každá loď zosilnie. Neplaví sa len jedna loď, ale rovno dve a každý je kapitánom tej svojej. Sú to úplne rozdielne lode, ale jedno majú spoločné. Ciel’. No niekedy musia svoje cesty rozdeliť, aby ‘vlnobitie’ zvládli čo najlepšie. Niekedy, práve to odlúčenie je to, čo z nich vytvorí silnejších a skúsenejších kapitánov a vďaka čomu sa budú ich cesty môcť opäť niekedy spojiť. Vo všetkom zlom sa vždy snažím nájsť niečo dobré a aj teraz, so slzami v očiach, ale s úsmevom na perách, sa už teším, ako si navzájom raz budeme hovoriť zážitky z našich plavieb,” napísala poeticky Lucy s prianím, aby cesta ich oboch bola plná tých najkrajších zážitkov, skúseností a nech z každej búrky vyťažia maximum.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.