Vyzeralo to medzi nimi vážne. Chceli spolu stráviť zvyšok svojich životov. Zasnúbili sa a chystali svadbu… ktorá sa nakoniec nekonala! Títo celebritní snúbenci to pred oltár nedotiahli.


Lady Gaga & Christian Carino
Naposledy šokovala a odvolala zásnuby len pred pár týždňami Lady Gaga. Namiesto plánovania svadby poslala svojho snúbenca Christiana Carina k vode a v jej prípade ide už o druhé odvolanie zásnub. Snubák vrátila v minulosti aj Taylorovi Kinneymu.

Johnny Depp & Jennifer Grey, Sherilyn Fenn, Winona Ryder
Keď bol lámač ženských sŕdc Johnny Depp ešte veľmi mladý a mnoho z nás ešte ani nebolo na svete, zsnúbil sa so svojou frajerkou Jennifer Grey. Aj v tomto prípade to však bolo uponáhľané a necelý rok po zásnubách ich dvojica odvolala a rozišli sa. Rovnako neúspešne dopadli zásnuby Johnnyho Deppa s Sherilyn Fenn a Winonou Ryder.

Ariana Grande & Pete Davidson
V svadobných šatách mala po boku Pete Davidsona zažiariť Ariana Grande. Po smrti svojho bývalého Maca Millera si však zrejme uvedomila, že to s Petem uponáhľala, zásnuby po 4 mesiacoch odvolala a rozišli sa.

Kaley Cuoco & Josh Resnik
Aj hviezda Teórie veľkého tresku, Kaley Cuoco, patrí medzi celebrity, ktoré odvolali svadbu. Zatiaľ čo v októbri 2011 žiarili šťastím a zasnúbili sa, o 5 mesiacov neskôr už bolo všetko inak, Kaley vrátila Joshovi snubák a dvojica šla od seba.

Liam Payne & Maya Henry
Po desiatich mesiacoch od zásnub sa párik, tvorený Liamom Payne a Mayou Henry, rozišiel. To, že exčlenovi One Direction opäť nevyšiel vzťah pripisoval sám sebe a tvrdil, že na sebe musí ešte veľa pracovať. „Som zo seba sklamaný, že naďalej zraňujem ľudí. Hnevá ma to. Nebol som veľmi dobrý vo vzťahoch,“ povedal Liam s tým, že dúfa, že Maya bude šťastná.

Ryan Reynolds & Alanis Morissette
Aj keď je momentálne Ryan Reynolds šťastný po boku Blake Lively, všetko mohlo byť inak. V roku 2005 sa po dvojročnej známosti zasnúbil s Alanis Morissette. Dátum svadby však nikdy neurčili a v roku 2007 oznámili ich zástupcovia, že sa rozišli. Teraz sú obidvaja šťastní s niekým iným a majú krásne rodiny.

Demi Lovato & Max Ehrich
Po štyroch mesiacoch vzťahu sa zasnúbili a dva mesiace od zásnub rozišli. To je v krátkosti príbeh lásky Demi Lovato & Maxa Ehricha. Úprimne, takýto vývoj ich vzťahu sa dal predpokladať, keďže na to išli príliš rýchlo. Krátko po rozchode a odvolaní zásnub vydala Demi porozchodovú skladbu Still Have Me, v ktorej dala najavo svoje pocity.

Robert Pattinson & FKA Twigs
Len 6 mesiacov od začiatku vzťahu pokľakol pred FKA Twigs Robert Pattinson a navliekol jej zásnubný prsteň. Aj v tomto prípade to bolo celé veľmi na rýchlo a po dvoch rokoch od zásnub si dvojica uvedomila, že to medzi nimi nefunguje a svadba sa nakoniec nekonala.

Marilyn Manson & Rose McGowan, Evan Rachel Wood
Marilyn Manson mal v minulosti veľmi intenzívny a verejný vzťah s Rose McGowan. Po roku a pol randenia sa zasnúbili no o dva roky neskôr to spolu skončili a ako dôvod uviedla Rose drogy, ktorým Marilyn holdoval. Rovnako neúspešne dopadol Marilynom vzťah a zásnuby s Evan Rachel Wood.

Iggy Azalea & Nick Young
Čarovný moment, kedy vás vaša láska požiada o ruku zažila ešte v roku 2015 Iggy Azalea. „Áno“ vtedy povedala basketbalovému hráčovi Nickovi Youngovi na oslave jeho 30tky, s ktorým to vraj kvôli časovej zaneprázdnenosti pred oltár nedotiahla a rozišli sa. Jej družičkou mala byť Demi Lovato.

Britney Spears & Jason Trawick
Medzi Britney Spears a jej manažérom Jasonom Trawickom prerástol pracovný vzťah v lásku a Jason ju požiadal o ruku s 3,5 karátovým diamantovým prsteňom. Do bielych šiat sa však Britney nakoniec neobliekla a po dvoch rokoch zásnuby odvolali a rozišli sa.

Miley Cyrus & Liam Hemworth
Aj keď sú už teraz svoji, bola to pre nich dlhá cesta. Liam Hemsworth musel Miley Cyrus požiadať o ruku dvakrát. Prvýkrát to bolo v máji 2012, kedy mala Miley len 19 rokov. O rok na to zásnuby odvolali a o pár mesiacov po tom sa rozišli. V roku 2016 si však k sebe opäť našli cestu a zrušená svadba sa konala koncom minulého roka.

Jennifer Lopez & Ben Affleck
Viete si predstaviť, že len 4 dni pred obradom svadbu zrušíte? To urobili snúbenci Jennifer Lopez & Ben Affleck v roku 2002. Ako dôvod zrušenia svadby uviedli extrémny mediálny tlak. Dnes sú ale opäť spolu a možno im to tentokrát vyjde.

Zayn Malik & Perrie Edwards
Dva roky od začiatku vzťahu požiadal Zayn Malik o ruku Perrie Edwards. K svadbe nedošlo a po dvoch rokoch sa snúbenci rozišli. „Bolo to strašné. Najhoršie obdobie v mojom živote. Štyri roky vzťahu, dva roky od zasnúbenia ukončené len správou,“ napísala vtedy Perrie.

Naya Rivera & Big Sean
Len pol roka randenia stačilo Big Seanovi a nebohej Naya Rivera na to, aby ohlásili zásnuby. Po niekoľkých mesiacoch sa ale všetko zmenilo a zrušili to. Podľa Big Seana bol dôvod prílišná žiarlivosť zo strany Naya Rivera.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.