Na album Blue Banisters od Lany Del Rey čakajú fans už nejakú dobu. Speváčka konečne oznámila, že jej nová doska vyjde 22. októbra a okrem už známych singlov Wildflower WildfireBlue Banisters Text Book bude obsahovať ďalších 12 songov, medzi ktoré patrí aj jej aktuálny singel Arcadia. Blue Banisters bude jej už ôsmou štúdiovkou a namiesto toho, aby svoj pripravovaný albáč propagovala na sociálnych sieťach, z nich úplne odišla.

Len som Vám chcela oznámiť, že deaktivujem všetky moje účty na sociálnych sieťach. Je to jednoducho preto, že mám toľko záujmov a inej práce, ktoré momentálne robím, a ktoré si vyžadujú súkromie a transparentnosť. Chcem sa Vám len srdečne poďakovať za to, že ste ma celý čas sprevádzali hudbou. Teraz svoj blízky kruh trošku uzatvorím a budem sa sústrediť na rozvíjanie iných zručnosti,” vyjadrila sa Lana, ktorú už na Instagrame, Facebooku ani na Twitteri nenájdeš. Kedy sa do verejného života vráti je nateraz otázkou, na ktorú odpoveď pozná asi iba ona sama.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.