Hviezdne požiadavky Nicki Minaj

0
973

Už v piatok 22. februára vystúpi Nicki Minaj v rámci svojho turné The Nicki Minaj Wrld Tour v Bratislave. Organizátori koncertu z agentúry XL Entertainment prezradili, aké požiadavky má americká rapová kráľovná.

S Nicki Minaj príde do Bratislavy jej tím, ktorý má až 110 členov. Privezie ich 10 luxusných autobusov a techniku na show dopraví 18 kamiónov. Nicki a jej ľudí bude stráiž až 100 ochrankárov. Šatňa samotnej speváčky bude vyzerať ako pre naozajstnú kráľovnú. Musí to byť veľká miestnosť, pripravená a zariadená ako izba v päť hviezdičkovom hoteli. Požaduje v nej veľké zrkadlo, ale aj vaňu, množstvo čerstvých kvetov a vonných sviečok. Na relax chce mať k dispozícii kožený gauč a luxusné kreslá. Pripravená musí byť veľká chladnička s bezkofeínovou kolou, veľa ovocia, slané chipsy, gumené medvedíky, lízatká a rôzne vitamíny. Napriek tomu, že v rámci jej tímu je aj jej osobný kuchár, ktorý pre ňu bude vyvárať dobroty, chce mať po ruke menu z fast foodov v Bratislave, aby si v prípade potreby mohla vybrať.  

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.