V auguste oslávila Sima už siedme výročie vzťahu s jej polovičkou Gajlom. Aj keď je medzi nimi až 17-ročný vekový rozdiel, dlhodobo im to vo vzťahu klape a preto sa Sima častokrát nevyhne otravným otázkam týkajúcich sa dieťaťa. “Niekedy mám pocit, že byť 25-ročnou ženou znamená donekonečna odpovedať na otázky o tom, kedy budeme mať deti,” myslí si. Ako je to u nej s plánovaním potomka sa teraz rozhodla všetkým raz a nadobro vysvetliť.

“Mať dieťa je voľba. Mať dieťa je priorita veľkého percenta žien. Poznám veľa žien, ktoré už na strednej škole snívali o dieťati. Poznám baby v mojom veku, ktoré majú 1, 2, 3 deti a to ich život dokonalo napĺňa. Sú však aj ženy, medzi ktoré by som sa zaradila aj ja. Mať dieťa je podľa mňa krásna životná udalosť, ktorú by som chcela raz zažiť tiež, ale nie je to moja životná priorita. Nie je to mojim cieľom v živote, aspoň teda nie tou konečnou ‘zastávkou autobusu’ na ktorej by som teraz chcela vystúpiť a ocitnúť sa v tom rodinnom živote,” vysvetľuje speváčka s tým, že pre ňu nie je jediným zmyslom života porodiť, aj keď úplne rozumie babám v jej veku, ktoré už deti vychovávajú. Ona má ale na túto vec trochu odlišný pohľad.

“Úlohou ženy v živote nie je len rodiť deti a starať sa o rodinu. Máme aj iné sny, ciele, ambície… Každá z nás si môže vybrať,” tvrdí Sima, podľa ktorej sú otázky o deťoch, ktoré často dostáva, zbytočné a zároveň príliš osobné. “Pre každého znamená šťastie niečo iné. Môj život je však aj bez dieťaťa naplnený a šťastný. Robia ma šťastnou moje ďalšie ciele, nesplnené sny, ktoré sa snažím dosiahnuť a keď sa raz rozhodnem mať dieťa, dám vám vedieť, keď mi narastie brucho,” uzavrela túto tému.

Aj Sima je súčasťou aktuálneho 64-stranového vydania Kamaráta, práve v predaji!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.