O Maeve, magickom natáčaní aj o hereckých snoch Emmy MacKey!

K: Ako vyzeral kasting do Sex Education?

Vyrastala som vo Francúzsku a do Londýna som sa presťahovala hlavne kvôli lekciám herectva. Tu som stretla perfektného profesora, ktorý ma za rok naučil absolútne všetko a dostal ma do agentúry. O polroka neskôr som dostala casting call, absolvovala som 5 kôl kastingu a odrazu zo mňa bola Maeve haha!

K: Čo ťa na Maeve baví najviac?

Hrozne sa mi už na prvý pohľad páčilo, ako sa Maeve predstavuje svetu. Je veľmi nezávislá, sebavedomá a neospravedlňuje sa za nič, ani keď ju šikanujú a ani keď nezapadá do grupy populárnych báb na škole. Na hodiny chodí denne so vztýčenou hlavou a sústreďuje sa hlavne na štúdium.

K: Aká je zvyčajne atmo na natáčaní seriálu?

Magická. Jednu sériu točíme približne štyri mesiace vo Walese. Vždy mám pocit, že idem na letný tábor haha! Sme hrdí na to, čo točíme, myslím si, že je to (nielen) pre dnešnú mládež dôležité. Prvé dva týždne natáčania prvej série sme strávili na vidieku bez internetu a telefónov, na hoteli sme si rozprávali storky a vtipy. To nás všetkých zblížilo hneď na začiatku.

K: Ako by si opísala Sex Education v 3 slovách?

Ako dôležitý, vzrušujúci a roztomilý seriál hh!

K: Akú najlepšiu hereckú radu si už dostala?

Aby som bola vždy na pľaci ultra-pripravená, aby moje postavy pôsobili čo najprirodzenejšie. A aby som stála nohami pevne na zemi a pracovala, vlastne bola pripravená na to, že treba makať a veľa hh!

K: Ktorá rola by bola tvoja vysnívaná?

Silná žena s príbehom, ktorý je pre svet dôležitý.

K: Čo by ťa ešte bavilo dosiahnuť vo svete filmu?

Chcela by som točiť veľa, hlavne v Británii a Francúzsku. Chcela by som stretnúť režisérov, ktorí svojím umením menia svet.

Gigantický materiál o novej sérii Sex Education na teba čaká aj v novom čísle Kamoša!

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.