V septembri to bude už rok od vydania prvého sóloveho albumu ex člena Monsta X, Wonha. Ako si v hudobnom odvteví vytvára svoje miesto ako sólo umelec a prečo tak často predvádza svoje vymakané telo? Aj na tieto otázky odpovedal Wonho v rozhovore pre magazín Allure.

 • o jeho vizáži:
  “Nepoužívam veľa kozmetiky pri starostlivosti o pleť. Základom je voda a toner. Pokiaľ ide o moje vlasy, mám radšej, keď ich mám kratšie a v ich prirodzenej farbe, čo je súčasťou mojej snahy cítiť sa pohodlnejšie a prirodzenejšie s tým, kto ako umelec som.”
 • o prirodzenosti:
  “Chcem fanúšikom ukázať moje skutočné ja, kto som počas bežného dňa, a vystupovať tak aj na pódiu, ktoré chcem svojim skutočným ja celé zaplniť.”
 • o móde:
  “Nemám rád obleky ani nič príliš slušivé. Rád sa cítim medzi ľuďmi, mojimi fanúšikmi, pohodlne. Preto preferujem pohodlné oblečko.”
 • o sociálnych sieťach:
  “Zvyčajne na nich postujem veci, ktoré mám rád. Pridávam veci, ktoré sa dejú v mojom každodennom živote.”
 • o tvorbe jeho hudby:
  “Počas celého procesu tvorby skladieb sa cítim úplne najviac sám sebou. Veľa snívam s otvorenými očami. Skutočne veľa. Je trošku náročné vysvetliť, ako to zapadá do mojej hudby.”

Rôznym predstaviteľom stále obľúbenejšieho K-Popu sa venujeme aj v 64-stranovom letnom Kamošovi, práve v stánkoch!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.