Poznáš ten pocit – ležíš na posteli a nevieš, čo so sebou. Sadneš pred instáč, facebook či tiktok a ani sa nenazdáš a ubehnú hodiny!

Vďaka sociálnym sieťam sme v kontakte s kamošmi a vieme, čo sa deje vo svete. Ale sú tiež plné trollov a hejterov, ktorých nikto nemusí — ani tvoji prominentní miloši. Ktoré celebs sa načas vzdali sociálnych sietí? 

Cole Sprouse si doprial pauzu od sociálnych sietí minulé leto. „Na chvíľu sa odtiaľto stiahnem, rozhodol som sa, že potrebujem dlhú pauzu na to, aby som sa dal psychicky dokopy. Nikdy tu toho veľa nepostoval, ale aj to minimum času, ktoré som tu strávil počas karantény, ma dosť kontaminovalo,“ napísal herec!

Tom Holland priznal, že si načas úplne zmazal svoj instáč, pretože mu už „preliezal cez hlavu a začínal som ním byť posadnutý. Teraz keď som sa sústredil len sám na seba a na moju budúcnosť, je mi o dosť lepšie,“ povedal!

Billie Eilish priznala, že jej odchod z twitteru bolo jej najlepšie rozhodnutie v živote! „Bola som akutát v Európe a nie práve v najlepšej nálade, keď mi doplo, že kopec vecí neviem vypnúť, ale účet na twitteri si zmazať viem!“ Billie všetko docvaklo, práve keď si dočítala mastný nelichotivý komentár. „Mám pre seba veľa lásky a tieto názory nepotrebujem počuť. Heš!“

Spevák Shawn Mendes povedal, že si pre svoju psychickú pohodu zmazal twitter aj instagram! „Mám so sociálnymi sieťami problém. Vymazal som si ich a odvtedy posielam môjmu manažérovi fotos, nech ich postuje on. Niekedy potrebujem proste pauzu a starať sa len sám o seba,“ povedal!

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.